سمپاشی تخصصی در تهران

0

سمپاشی تخصصی در تهران

سمپاشی تهران,سمپاشی غرب تهران,سمپاشی منازل تهران,شرکت سمپاشی تهران,سمپاشی در تهران,سمپاشی شرق تهران,سمپاشی منازل غرب تهران,سمپاشی منزل در تهران,سمپاشی سوسک تهران,سمپاشی ساس تهران,سمپاشی کارخانجات تهران,سمپاشی رستوران تهران

با توجه به افزایش روز افزون جمعیت کلان شهرهای بزرگی مثل تهران و به تبع آن افزایش سرانه زباله خشک و تر تولید شده آنها مشکلات بهداشتی مربوط به حشرات و جوندگان مضر بهداشتی و زاد و ولد آنها افزایش چشمگیری داشته است که از جمله این حشرات و جوندگان سوسک حمام(سوسری آمریکایی) ، سوسک ریز( سوسری آلمانی) ، مگس و انواع موش و رات قابل ذکرند که از طریق لوله کشی فاظلاب شهری و و محل های دفع زباله وارد منازل میشوند.

سمپاشی تخصصی در تهران

در عصر حاضر و با وجود تکنیک های نوین مبارزه با حشرات و جانوران موذی و پیشرفت های تجهیزات سمپاشی ، دیگر روش های شخصی و قدیمی به هیچ وجه کنترل کننده نیستند. در بسیاری از منازل، ادارات، کارخانجات صنعتی و تولیدی با وجود خطرات شدید مسمومیت، سرطانزایی، بیماری های ریوی و جهش های ژنتیکی هنوز هم مسئولین بدون مراجعه به متخصصین این امر اقدام به سمپاشی میکنند. که بعلت عدم اطلاع از نوع و ترکیب سموم، دوز سموم، دستورالعمل های ایمنی و حفاظتی، خواص کشندگی سموم در ۹۸درصد موارد گزارشات مسمومیت و سرطانزایی موجود است.

 همواره اولویت شرکت های سمپاشی دانش بنیان تا حد امکان پیشنهاد های بهسازی محیط است و درصورت سمپاشی، استفاده از سموم کاملا ایمن و دارای مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات کامل از نوع و ترکیب سموم میباشد که هیچگونه خطری برای انسان و موجودات غیر هدف ندارد. شرکت خدماتی پاک زیست تهران از تمام مسئولین و هموطنان محترم خواهشمند است به هیچ وجه ممکن به استفاده شخصی از هیچ نوع آفت کشی مبادرت نورزند و با مشورت شرکت های مبارزه با حشرات و جانوران موذی و متخصصین این امر که دارای مدرک حشره شناسی پزشکی هستند اقدام به کنترل آفات کنند.

شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، با چندین سال سابقه در امور سمپاشی منازل ، ادارات و رستورانها ، قادر به انجام این خدمات به بهترین کیفیت و با رضایت کامل شما عزیزان است. سمپاشی کاری بسیار تخصصی است و باید آن را به اهل فن آن سپرد. ما همیشه در کنار شما هستیم.

چرا کار خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدماتی پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

سمپاشی تهران, سمپاشی غرب تهران, سمپاشی منازل تهران, شرکت سمپاشی تهران, سمپاشی در تهران, سمپاشی شرق تهران, سمپاشی منازل غرب تهران, سمپاشی منزل در تهران, سمپاشی سوسک تهران, سمپاشی ساس تهران, سمپاشی کارخانجات تهران, سمپاشی رستوران تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند