پرستار و همراه بیمار در بیمارستان در تهران

0

پرستار و همراه بیمار در بیمارستان در تهران

همراه بیمار,صندلی همراه بیمار,تخت همراه بیمار,کیف همراه بیمار,وظایف همراه بیمار,شرایط همراه بیمار,کارت همراه بیمار,پذیرش همراه بیمار,حقوق همراه بیمار,مراقب بیمار

به دلیل ضعف‌هایی که سیستم پرستاری دارد مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌های لازم، وجود همراه بیمار الزامی شده است. همراهان بیمار بخش بزرگی از خدمات پرستاری را انجام می‌دهند.
از یکسو نبود خدمات و مراقبت‌های لازم در برخی بیمارستان‌ها و از سوی دیگر مشغله‌هایی که خانواده‌ها دارند و باعث می‌شود که زمان کافی برای مراقبت از بیمار در بیمارستان نداشته باشند باعث می‌شود نیاز به یک فرد مطمئن و صبور در کنار بیمار عزیز شما بیشتر حس شود که بتواند به بهترین نحو نیازهای مراقبتی و عاطفی را برای بیمار شما تامین کند. همراه بیمار در نقش خود حرفه‌ای است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهد.

همراه بیمار در بیمارستان

کمک همراهان بیمار به کادر پرستاری

 به دلیل اینکه سرویس دهی در برخی بیمارستان‌ها خوب نیست و کمبود بهیار و کمک بهیار در بیمارستان‌ها داریم، همراهان بیمار در بیمارستان‌ها به کادرهای پرستاری کمک می‌کنند.

 

با اعزام مراقب به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به بیمار کمک میشود راحت تر محیط بیمارستان را بپذیرد و با برقراری ارتباط شخص مراقب با مریض و صحبت کردن و روحیه دادن و حتی خواندن کتاب برای ایشان و کمک کردن در کارهای شخصی بیمار، بیمار درد را فراموش میکند و در آرامش راحت تر با بیماری خود کنار می آید.
و همچنین با پیگیری وضع بیمار و اطلاع به خانواده بیمار ، آرامش را به خانواده ایشان هدیه میدهد.

شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه امور پزشکی ، دارای کادری متخصص و حرفه ای در زمینه خدمات همراه بیمار در بیمارستان میباشد. شما میتوانید با خیال راحت عزیزانتان را به همراهان بیمار بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

برای عزیزان شما ، کم نمی گذاریم …..

چرا کار خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدماتی پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

همراه بیمار, صندلی همراه بیمار, تخت همراه بیمار, کیف همراه بیمار, وظایف همراه بیمار, شرایط همراه بیمار, کارت همراه بیمار, پذیرش همراه بیمار, حقوق همراه بیمار, مراقب بیمار

اشتراک:

نظرات بسته اند