نظافت ساختمان نوساز اداری مسکونی در تهران

0

نظافت ساختمان نوساز اداری مسکونی در تهران

لیست شرکت های خدماتی,نظافت منزل توسط خانم,کارگر منزل,خانه تکانی عید,کارگر منزل خانم,کارگر خانم,خانه تکانی,موسسه نظافت منزل,نظافت منزل+تجریش,نام شرکت خدماتی

نظافت ساختمان نوساز ، نظافت ساختمان در حال ساخت ، نظافت مجتمع های اداری تجاری  خود را به ما بسپارید. شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، با کادری جوان و کارآمد بهترین سرویس را به شما ارائه خواهد نمود. نیروهای خدماتی نظافتی ما ، دارای سابقه چندین ساله در نظافت ساختمان های نوساز و درحال ساخت میباشند. همچنین تعداد کثیری از مشتریان ثابت ما مجتمع های تجاری و پاساژها هستند که از عملکرد ما رضایت کامل دارند.

نظافت ساختمان نوساز

* : ساختمان نوساز ویژگیهای خاص خودش را دارد. سیمان و گچ روی دیوارها و کف ها ریخته و سفت شده و یا پس از نقاشی قطرات رنگ روی کف سالنها ریخته است که باید با دقت هرچه تمام و سرعت بالا تمیز شود. موراد بسیار زیادی در تمیزکاری ساختمان نوساز وجود دارد که ما به همه اصول آن مسلط هستیم و شما را از عملکرد بی نظیر خود متعجب خواهیم کرد.

* : نظافت مجتمع های اداری و تجاری ، در سریعترین زمان قابل انجام است. این مجتمع ها معمولا مساحت کف زیادی دارند و کار آن بسیار زیاد است. نیروها ابتدا باید کفها را جارو کرده و سپس با طی نخی و آب همه جا را طی زده و تمیز کنند. همچنین در صورتی که نرده ها و راه پله و دیوارها نیاز به نظافت داشته باشد با کمال میل انجام خواهد گرفت. سرویسهای بهداشتی و… نیز در صورت لزوم نظافت خواهد شد.

به راحتی و با آرامش خیال تمامی کارهای نظافتی خود را به شرکت خدماتی پاک زیست تهران بسپارید . شما فقط نظاره گر عملکرد ما باشید . ما با بهترین و تمیزترین کار رضایت شما را بدست می آوریم.

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد.

شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها ، ساختمانها و مجتمع های اداری و تجاری را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدماتی پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

لیست شرکت های خدماتی, نظافت منزل توسط خانم, کارگر منزل, خانه تکانی عید, کارگر منزل خانم, کارگر خانم, خانه تکانی, موسسه نظافت منزل, نظافت منزل+تجریش, نام شرکت خدماتی

اشتراک:

نظرات بسته اند