نظافت راه پله در غرب شمال مرکز شرق تهران

0

نظافت راه پله در غرب شمال مرکز شرق تهران

خدمات پزشکی در منزل,خدمات پرستاری در منزل تهران,خدمات پرستاری در منزل در تهران,خدمات پرستاری در منزل,خدمات پزشکی در منزل,خدمات پرستاری در منزل نگین,خدمات پزشکی در منزل دی,خدمات پزشک در منزل,خدمات منزل در لواسان,خدمات در منزل

اولین مکانهایی که بیننده میبیند در ذهن او نقش میبندد….
بازدید کنندگان با راه پله و مسیر ورودی، خوبی ساختمان شما را محک میزنند…..

نظافت راه پله ساختمان از آنجا اهمیت زیادی دارد که در روز همه اهالی ساختمان چندین بار از آن تردد میکنند. هر مهمان و عزیزی برای دسترسی به واحد شما ابتدا باید از مسیر راهرو و راه پله ها وارد آپارتمان شما شود. لذا کلا دیدگاه یک بیننده از ساختمان ، در مسیر راه شکل خواهد گرفت و در هنگام خروج نیز آخرین چیزی که دیده میشود و در ذهن هر بیننده ای تاثیرگذار است ، نظافت راه پله ساختمان شماست.

از نظافت راه پله ساختمان به راحتی میتوان از مدیریت خوب و دلسوزی اهالی یک مجتمع برای زیبایی مکان خود پی برد.

هرچقدر دکور ساختمان شما زیبا باشد ، …
تنها ورودی به آن ، مسیر راه پله است……

نظافت راه پله تهران

راه پله هر ساختمان جایی است که اهالی روزی چندبار از آن عبور خواهند کرد و از این جهت نظافت و پاکیزگی راه پله آن بسیار مورد اهمیت است. همین عبور و مرور زیاد نیز باعث زودتر کثیف شدن آن شده و نیاز است که برحسب تردد مسیر ، حداقل هفته ای ۲ بار بطور کامل نظافت شود.

 ما در شرکت خدماتی پاک زیست تهران با کادری متخصص و هزینه ای بسیار منصفانه و ارزانتر از سایر شرکتها ، قادریم راه پله ، پارکینگ ، سرپله شما را با بهترین کیفیت نظافت کنیم.

نظافت راه پله ساختمان مسکونی و اداری خود را به ما بسپارید…..

شرکت خدمات نظافت با بیش از ۱۰ سال تجربه در امور نظافتی ، تنها شرکتی است که با خیالی آسوده میتوانید نظافت راه پله و مسیرهای عبوری ساختمان خود را به ما بسپارید.

 

تعهدات نظافت راه پله توسط شرکت خدماتی پاک زیست تهران :

۱- نظافت راه پله ، حیاط و پارکینگ ساختمان شما بصورت حرفه ای و بدون نقص
۲- نظافت کلید و پریزهای راه پله
۳- تمیزکردن پشت جاکفشی ها
۴- نظافت داخل کابین آسانسور و کلیه درب های درون راه پله
۵- نظافت نرده ها
۶- نظافت قرنیزها
۷- شستشوی درب ساختمان و پارکینگ
۸- تمیزکردن شیشه های راه پله و طول مسیر
۹- تحویل کار به مدیر مجتمع یا صاحب خانه
۱۰- صرفه جویی در هزینه و زمان شما
*: نظافت راه پله و پارکینگ در ساختمانها و مکانهای اداری دارای شرایط متفاوتی است که نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست تهران به خوبی به همه مسایل آن واقف اند و کار را با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهند داد.

 

هزینه نظافت راه پله :

هزینه نظافت راه پله بستگی به تعداد طبقات ، تعداد واحدها ، تعداد پارکینگ و انباری دارد. جهت اطلاع از هزینه نظافت راه پله محل کار یا آپارتمان مسکونی خود کافی است با شماره های شرکت خدماتی پاک زیست تهران در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست تهران ، با سابقه چندین سال فعالیت در زمینه نظافت ، در سریعترین زمان و با کمترین هزینه راه پله شما را تمیز کرده و رضایت کامل شما را جلب خواهند کرد.

با سپردن نظافت راه پله ساختمان خود به شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و کار را به کاردان بسپارید ….
ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم.

مناطق تحت پوشش شرکت خدماتی پاک زیست تهران :

نظافت راه پله منزل و شرکت شما در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران پذیرفته می شود. شرکت ما با بیش از ۳۰۰ نظافتچی فعال که در تمامی نقاط تهران مستقر هستند ، قادر به ارائه سرویس میباشد.
نظافت راه پله غرب تهران ، نظافت راه پله شرق تهران ، نظافت راه پله شمال تهران ، نظافت راه پله جنوب تهران

چرا کار خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدماتی پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

خدمات پزشکی در منزل, خدمات پرستاری در منزل تهران, خدمات پرستاری در منزل در تهران, خدمات پرستاری در منزل, خدمات پزشکی در منزل, خدمات پرستاری در منزل نگین, خدمات پزشکی در منزل دی, خدمات پزشک در منزل, خدمات منزل در لواسان, خدمات در منزل

اشتراک:

نظرات بسته اند