نظافتچی خانه غرب تهران- شمال تهران-مرکز و شرق

0

نظافتچی خانه غرب تهران- شمال تهران-مرکز و شرق

خدمات نظافت در منزل,خدمات نظافت نمای ساختمان,خدمات نظافت تهران,خدمات نظافت ادارات,خدمات نظافت انقلاب,خدمات نظافت در تهران,خدمات نظافت برگ سبز,خدمات نظافت راه پله,خدمات نظافت تهرانپارس,خدمات نظافت تهرانسر

اگر نیازمند نظافتچی منزل هستید ….
اگر کارگر منزل نیاز دارید ….
برای خانه نظافتچی خوب میخواهید ؟….

نظافتچی منزل فردی است محترم که جهت کمک به شما عزیزان به منازلتان اعزام میشوند. کارگر منزل در زمان حضورش ، تابع دستورات شماست و هرکاری باشد با جان و دل انجام خواهد داد. نظافتچی خانه ، تمامی کارهای ریز و درشت خانه را انجام خواهد داد و در زمان کاری تابع امر و دستور شماست.

نظافتچی منزل غرب تهران

خدمات نظافتچیان و گارگران خدماتی منازل و خانه ها بصورت زیر است :
– : نظافت راه پله و پارکینگ
-: نظافت حیاط و شستشوی درب ساختمان
-: انجام کلیه امور نظافتی منزل
-: نظافت و گردگیری منازل و شرکتها
-: شستشوی ظروف و لباسها و اطو کردن آنها
-: آشپزی در منزل و اداره
-: جابجایی وسایل ، کمد ها میزها و مبلمان
-: اسباب کشی ، بسته بندی و چیدمان وسایل
-: و سایر امور محوله توسط صاحب کار (کارفرما)

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

شرکت خدماتی پاک زیست تهران ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار خود را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدماتی پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

خدمات نظافت در منزل, خدمات نظافت نمای ساختمان, خدمات نظافت تهران, خدمات نظافت ادارات, خدمات نظافت انقلاب, خدمات نظافت در تهران, خدمات نظافت برگ سبز, خدمات نظافت راه پله, خدمات نظافت تهرانپارس, خدمات نظافت تهرانسر

اشتراک:

نظرات بسته اند