اعضای تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد تا پایان هفته معرفی می‌شوند ==نظافت منزل

کامران قدرتی در گفتگو با خبرنگار حوزه ورزش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۸ الی ۹ سال است که در مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی شرکت نکرده است، گفت: این دانشگاه یکی از تیم دارانِ قدیمی کشتی است و دو مرتبه توانست قهرمانی مسابقات جام آسیا را از آن خود کند و در مسابقات جام آسیا که در کشور اردن برگزار شد، توانست ۷ مدال کسب کند.

 وی افزود: تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی امسال با پتانسیل و بضاعت دانشگاه در مسابقات حاضر می‌شود و امیدواریم این تیم همانند گذشته بدرخشد.

سرمربی تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: شاکله تیم کشتی فرنگی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی را قهرمانان مسابقات کشتی دانشگاه، چند دانشجوی واحد خوزستان این دانشگاه و چند ورزشکار دیگر تشکیل خواهد داد که تا پایان هفته  اسامی این افراد را اعلام خواهیم کرد.

قدرتی در خصوص تأثیر حضور دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت‌های لیگ برتر کشتی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دارای سابقه درخشانی در تیم داری کشتی آزاد و فرنگی است. حضور این دانشگاه در رقابت‌های لیگ برتر به سطح کیفی مسابقات تأثیر به سزایی می‌گذارد. امسال با توجه به بضاعت مالی دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات شرکت خواهیم کرد و از این موضوع که این دانشگاه چرا مسابقات لیگ کشتی را روشن کرده است، خرسندیم.

انتهای پیام/4084/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *