مسئولان بعد از 6 ماه چه سنگی از جلوی پای تولیدکننده برداشته‌اند؟/ سقوط آمریکا نزدیک است ==نظافت منزل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرج، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی ظهر امروز در ‌نماز جمعه این هفته کرج با اشاره به موضوع اقتصادی در کشور‌‌ اظهار داشت: نزدیک به یک سال و نیم است که آمریکا از برجام خارج شده است، ‌‌به زعم آنها در حال حاضر باید نظام اسلامی تمام شده باشد، اما مردم ایران نشان دادند که با فشارها و تحریم‌های ناجوانمردانه از پای در‌نمی‌آیند و با مقاومت تا امروز در مقابل این جنگ ظالمانه ایستادگی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط مردم سختی‌ها و مشکلات را تحمل کردند، بیان کرد: لازم است آقایان برای رونق و تقویت تولید کار جدی و فعالیت بیشتری انجام دهند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه 6 ماه از سال رونق تولید گذشته ‌و خوب است که گزارشی داده شود که دستگاه‌های متولی چه اقداماتی در این زمینه انجام داده‌اند و چه سنگی را از جلوی پای تولیدکننده برداشته‌اند؟ عنوان کرد: اگر به جای مسائل انتخاباتی و مسائلی مانند حضور زنان در ورزشگاه‌ها که در جلسات هئیت دولت مطرح می‌شود مسائلی مانند رونق تولید مطرح و برای آن وقت گذاشته شود قطعاً  نتایج بهتری حاصل می‌شود.

حسینی‌همدانی با بیان اینکه تعبیری توسط رئیس جمهور مطرح شد که این امور در انتخابات درست می‌شود، متذکر شد: سوال در مورد رونق تولید این است که در استان البرز این مسیر چگونه طی شد؟ دستگاه‌ها در این زمینه اطلاع‌رسانی و رسانه‌ها این موضوع را از مدیران مطالبه‌گری کنند، استان البرز ظرفیت‌های مناسبی در حوزه کشاورزی دارد و باید از جوانان برای رونق در این حوزه استفاده شود.

‌نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه اگر برنامه و مدیریت باشد البرز می‌تواند نیاز چند استان کشور را در حوزه‌های مختلف تأمین کند، تصریح کرد: تعداد زیادی از  صنایع و واحدهای تولیدی و صنعتی در البرز  هستند که ظرفیت‌های بسیار مناسب و منحصر به فردی دارند و از این صنایع در جهت رونق تولید باید حمایت شود.

حسینی‌همدانی با اشاره  به تلاش آمریکا برای کاهش نفوذ منطقه‌ای ایران متذکر شد: برخلاف خواسته دشمن به فضل پروردگار در این مدت به توان ایران افزوده شده و در چند ماه اخیر ملاقات‌های مکرری از سوی فرماندهان و افراد منشأ اثر مقاومت  با رهبر معظم انقلاب انجام شده است، سخنان حماسی و ولایت‌مدارانه سید حسن نصراله در شب عاشورا و اینکه وی رهبر معظم انقلاب را حسین زمان دانست و به دشمن هشدار داد که در صورت هر تحرکی ‌علیه ایران نابود می‌شوید.

وی یادآور شد: همچنین پیام حضور مقتدی صدر در مراسم عزاداری ایام حسینی و سخنان بدرالدین حوثی رهبر انصارالله یمن، نامه اسماعیل هنیه و اعلام همبستگی ایران را کنار خروج  مفتضحانه جان بولتون یکی از دشمنان اصلی ایران که آرزوی ریشه‌کنی ایران را داشت و به منافقین هم قول داده بود را اگر کنار هم بگذارید، این است که شرایط  آمریکا رو به افول بوده و نظام سلطه در جهان به زودی ساقط خواهد شد.

خطیب جمعه کرج با اشاره به شرایط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نماینده مردم به عنوان کسی که مردم به آن اعتماد کرده‌اند نباید چیزی مخفی از موکلان خود داشته باشد؛ درغیراینصورت وکالت وی باطل می‌شود.

امام جمعه کرج با بیان اینکه مردم به مسائل و ضرورت‌های امنیتی که قابل شفاف‌سازی به دلایل مختلف نیست واقف هستند، گفت: در مجلس مباحث مختلفی مطرح می‌شود و مردم باید بدانند که نماینده آنها چه تصمیمی می‌گیرند، گاهی در این رأی‌دادن‌ها مرزبندی‌ها مشخص می شود و اصلح و غیراصلح برای دوره بعد شناخته می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در مورد شاخص نماینده اصلح فرمودند، نماینده باید مرزبندی با دشمن داشته باشد، عنوان کرد: مردم باید بدانند که داوطلبان و کسانی که می‌خواهند به عنوان نماینده و وکیل از سوی انها به مجلس بروند این مرزبندی را با دشمن دارند یا خیر؟

حسینی‌همدانی ادامه داد: شفاف‌سازی در مورد تصمیمات نمایندگان مجلس موضوع مهمی است که باید رأی‌دهندگان به آن توجه و اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/4078/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *