جزئیات برپایی نمایشگاه پاییزه در خرم‌آباد با رقابت 80 غرفه‌دار ==نظافت منزل

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان لرستان، جلال طاهری با اشاره به برپایی نمایشگاه پاییزه در خرم‌آباد اظهار کرد: نمایشگاه عرضه محصولات پاییزه،‌ پوشاک،‌ لوازم‌التحریر،‌ کیف، کفش و مواد غذایی با توجه به فرارسیدن فصل بازگشایی مدارس از 22 تا 31 شهریورماه به‌ مدت 10 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: امسال نمایشگاه پاییزه در 80 غرفه‌ دایر می‌شود که اکثر غرفه‌داران بومی هستند و بیشتر غرفه‌ها به لوازم‌التحریر،‌ کیف، کفش و پوشاک مدارس اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی لرستان با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه، عرضه کالاهای ایرانی‌ است، عنوان کرد: در این نمایشگاه اولویت ثبت‌نام با غرفه‌دارانی‌ است که محصولات ایرانی عرضه کنند و در این راستا در فرم ثبت‌نام غرفه‌داران این موضوع مد نظر قرار گرفته‌ و هم‌چنین محصولات این نمایشگاه 10 تا 20 درصد تخفیف دارد.

طاهری متذکر شد: علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه عرضه محصولات پاییزه،‌ پوشاک،‌ لوازم‌التحریر،‌ کیف، کفش و مواد غذایی می‌توانند همه روزه از ساعت 15 عصر تا 21 شب به این نمایشگاه مراجعه کنند.

انتهای پیام/4078/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *