تشکیل شورای وحدت با حضور احزاب مؤثر مانع تشتت اصولگرایان می‌شود ==نظافت منزل

سید کمال سجادی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی خبرگزاری آنا با بیان اینکه وحدت مدنظر همه اصولگرایان است، اظهار کرد: اصولگرایان بدون وحدت راه به جایی نخواهند برد، پس باید به وحدت دست یابند.

وی افزود: در وحدت عملی میان اصولگرایان آن‌چه که مهم است، ساختار وحدت است؛ یعنی اگر وحدتی می‌خواهد شکل بگیرد باید همه دبیران کل احزاب اصولگرا مخصوصاً احزاب پرمخاطب در آن حضور داشته باشند.

سخنگوی جبهه خط پیروان امام و رهبری خاطرنشان کرد: شورای وحدتی که قرار است شکل بگیرد باید طوری ساختارمند باشد تا همه اصولگرایان را در بر بگیرد نه اینکه این شورا رفتار گزینشی در برابر اصولگرایان داشته باشد؛ لذا کارآمدی شورای وحدت در گروی عضویت تمام احزاب اصولگراست.

سجادی با اشاره به ضرورت وجود شورای وحدت در راستای کارآمدسازی ائتلاف اصولگرایان گفت: اگر همه دبیران کل تشکل‌های مؤثر اصولگرا دعوت شوند از شکاف و تشتت میان آنها جلوگیری می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که در روز پنجشنبه هفته گذشته، جامعه روحانیت مبارز با دبیران کل احزاب اصولگرا داشت بر تشکیل شورای وحدت تأکید شد و همچنین بر این موضوع اشاره شد که هرگونه طراحی شورای دیگر، نتیجه مثبتی در پی نخواهد داشت.

انتهای پیام/4079/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *