آغاز پیکار 620 کاراته‌کار در رقابت‌های قهرمانی کشور/ نظارت 40 داور و چهار سرداور بر مسابقات ==نظافت منزل

ابوالفضل یداللهی اصلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در همدان درباره برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور که در سالن چندمنظوره امام علی(ع) این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کاراته كشور سبک شوتوکان (WJKA) در بخش بانوان با حضور 16 تیم از سراسر کشور در حال برگزاری است.

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقات 620 کاراته‌کار در قالب تیم‌های تهران، همدان، سمنان، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی، البرز، هرمزگان، کرمان، فارس، لرستان، قزوین، زنجان، اراک، مازندران و قم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و 40 داور و چهار سر داور بر رقابت ورزشکاران نظارت می‌کنند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با بیان اینکه این دوره از مسابقات در سه بخش کاتای انفرادی، کاتا تیمی و کومیته انفرادی برگزار می‌شود، عنوان کرد: خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان (بخش بانوان) در رده‌های مختلف کمربندی با یکدیگر جدال می‌کنند و در پایان برحسب تعداد مقام‌های کسب شده قهرمان تیمی مسابقات تعیین می‌شود.

یداللهی اصلان با اشاره به سالن‌های مطلوب ورزشی و امکانات وسیع رفاهی در دانشگاه آزاد اسلامی همدان تأکید کرد: این واحد دانشگاهی به روال همیشگی خود، برگزاری چنین مسابقاتی را در تمامی رده‌ها اعم از بین‌المللی، کشوری و استانی در بالاترین سطح ممکن انجام می‌دهد.

انتهای پیام/4078/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *