انتظار 3 ساله برای ایجاد رشته پرستاری در اردستان/ آمادگی دانشگاه برای برگزاری کرسی آزاداندیشی انتخاب اصلح ==نظافت منزل

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان، جلیل عمادی در نشست خبری اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به مشکلات اقتصادی تشخیص داده تا برای دانشجویان از سال نخست تحصیل وام‌های کم‌بهره دو تا چهار درصد بدون ضامن تخصیص دهد.

تقسیط شهریه‌های دانشگاه تا 50 درصد انجام می‌شود

وی با بیان اینکه رشته‌های دانشگاه آزاد اردستان بر دو قسم با آزمون و بدون‌آزمون و در مقطع کارشناسی و دکترا تقسیم می‌شود، اضافه کرد: مدرسه سماء اردستان یکی از مدارس برتر سطح کشور شناخته شده و با توجه به ارزیابی عملکرد یکی از مدارسی بوده که با 300 درصد رشد تحصیلی  در سال دوم و سوم به این مهم رسیده است.

هزینه بیش از 2 میلیارد ریالی برای ایجاد رشته تربیت‌بدنی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با بیان اینکه برای ایجاد رشته تربیت‌بدنی در این واحد دانشگاهی بیش از 2 میلیارد ریال هزینه شده است و این رشته یکی از رشته‌های پرطرفدار است، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اردستان حدود سه سال است که درخواست خود را برای راه‌اندازی رشته پرستاری به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کرده است.

عمادی با اشاره به اینکه در این مدت وزارت علوم هیچ‌گونه رشته‌ای را مصوب نکرده است، متذکر شد: برای تصویب رشته پرستاری این دانشگاه بازدیدهای مورد نظر انجام شده که در آینده نزدیک این درخواست مورد تأیید قرار خواهد گرفت.

8 هسته پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی اردستان فعال است

وی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با هشت هسته پژوهشی به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد که یکی از آن پیدا کردن بازار محصولات برای دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان یادآور شد: این واحد دانشگاهی از فضاهای خالی استفاده بهینه دارد؛ بهطوریکه اکنون با ایجاد گلخانه برای دانشگاه درآمدزایی داشته است؛ همچنین به زودی ایستگاه تلسکوپ این دانشگاه به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

عمادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در سال منتهی به انتخابات قرار داریم، مطرح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان برای برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی انتخاب اصلح مجوزهای لازم را دریافت کرده است و با هماهنگی فرمانداری همایش رونق تولید در نیمه دوم سال برگزار  می‌شود.

انتهای پیام/4078/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *